Posiedzenie Senatu UJ w dniu 29 maja 2019 roku

Prezentacja Rady Uczelni.
Statut UJ – uchwalony!
Nominacje na stanowisko profesora.
Podziękowania dla prof. dr. hab. Daniela Zarzyckiego – ustępującego Dyrektora USOR.

– Podczas posiedzenia Senatu UJ miała miejsce prezentacja członków Rady Uczelni oraz pierwsze w historii UJ wystąpienie Przewodniczącego Rady Uczeni, profesora Jacka Purchli.

– Senat UJ uchwalił nowy Statut Uniwersytetu Jagiellońskiego

– JM Rektor wręczył adresy gratulacyjne Profesorom UJ obejmującym stanowisko profesora zwyczajnego:

• Pan Prof. dr hab. Jacek DZIARMAGA
    Instytut Fizyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ
  • Pan Prof. dr hab. Zbigniew USTRNUL
    Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Geografii i Geologii UJ
  • Pan Prof. dr hab. Adam WINDAK
    Zakład Medycyny Rodzinnej Katedry Chorób Wewnętrznych i Gerontologii na Wydziale Lekarskim UJ CM

– JM Rektor przekazał podziękowania Panu prof. dr hab. med. Danielowi Zarzyckiemu za wieloletnie (43 lata) pełnienie funkcji Dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego w Zakopanem.