Wyniki sortowane według etykiety: rada uczelni

Zmiana na stanowisku Przewodniczącej Samorządu Studentów UJ

Na posiedzeniu Rady Uczelni Uniwersytetu Jagiellońskiego w dniu 17 października 2023 r. Rektor prof. Jacek Popiel i Przewodniczący Rady Uczelni prof. Jacek Purchla wręczyli podziękowania Katarzynie Jedlińskiej, byłej przewodniczącej Samorządu Studentów UJ i członkini Rady Uczelni w latach 2021-2023. Następnie Rektor wręczył powołanie do Rady Uczelni Pani Magdalenie Herman, Przewodniczącej Samorządu Studentów UJ, która objęła to stanowisko z dniem 1 września 2023 r.
Posiedzenie Rady Uczelni w dniu 17 września 2021 r.

17 września 2021 r. w Sali Senackiej Collegium Novum odbyło się posiedzenie Rady Uczelni Uniwersytetu Jagiellońskiego, w którym uczestniczył Rektor UJ prof. Jacek Popiel.
Wspólne posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Modlnicy

18 września 2020 r. odbyło się wspólne posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Ośrodku Recepcyjno-Konferencyjnym Rektora UJ w Modlnicy.
Bez ryzyka nie ma rozwoju

Rozmowa z prof. Jackiem Purchlą, przewodniczącym Rady Uczelni Uniwersytetu Jagiellońskiego
24 marca 2020 r. odbyło się pierwsze w historii Uniwersytetu Jagiellońskiego zdalne posiedzenie Rady Uczelni

Z uwagi na wprowadzenie przez Ministra Zdrowia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej rozporządzeniem z dnia 13 marca 2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego, a następnie rozporządzeniem Ministra Zdrowia wprowadzonym w dniu posiedzenia Rady Uczelni stanu epidemii spowodowanej koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującym chorobę o nazwie COVID-19, po raz pierwszy w historii Uniwersytetu Jagiellońskiego, posiedzenie Rady Uczelni odbyło się za pomocą łączy internetowych.