Wyniki sortowane według etykiety: rada uczelni

Nagroda im. Klemensa Bąkowskiego dla Tadeusza Jakubowicza

2 kwietnia w Pałacu Krzysztofory prezes Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Krakowa prof. Jacek Purchla wręczył Tadeuszowi Jakubowiczowi, Przewodniczącemu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Krakowie, Nagrodę im. Klemensa Bąkowskiego, przyznawaną od 1995 roku za zasługi dla Krakowa. Jej patron – adwokat i współzałożyciel Towarzystwa – był autorem licznych publikacji poświęconych przeszłości Krakowa.
Dr Jakub Górski członkiem Rady Uczelni

2 kwietnia 2019 r. rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak wręczył dr. Jakubowi Górskiemu nominację na członka rady uczelni. Po wręczeniu nominacji odbyło się posiedzenie Rady w pełnym składzie.
Pierwsze spotkanie członków Rady Uczelni

6 lutego w Sali Senackiej Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie Kolegium Rektorskiego oraz kwestor i kanclerz UJ z nowo wybraną Radą Uczelni. Rektor UJ prof. Wojciech Nowak wręczył akty nominacyjne członkom nowego organu UJ, którzy zostali powołani 30 stycznia przez Senat UJ.