Wyniki sortowane według etykiety: rada uczelni

XI posiedzenie Kapituły Biznesu

3 czerwca br. w Zamku w Przegorzałach odbyło się XI posiedzenie Kapituły Biznesu. W posiedzeniu uczestniczyła jako gość zaproszony Profesor Dorota Szumska.
Prezentacja Rady Uczelni na posiedzeniu Senatu UJ

29 maja 2019 roku podczas posiedzenia Senatu UJ miała miejsce prezentacja członków Rady Uczelni oraz pierwsze w historii UJ wystąpienie Przewodniczącego Rady Uczeni, profesora Jacka Purchli.
Profesor Grażyna Stochel w składzie Rady Doskonałości Naukowej

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wyniki wyborów do Rady Doskonałości Naukowej (RDN). Wśród wybranych osób znalazła się Pani prof. Grażyna Stochel. Pierwsza kadencja RDN rozpocznie się 1 czerwca br. i potrwa do 31 grudnia 2023 roku.
Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

12 maja Uniwersytet Jagielloński świętował rocznicę założenia uczelni przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku.
Wyróżnienie dla książki „Wszędzie fizyka”

„Wszędzie fizyka” Krzysztofa Królasa i Zbigniewa Inglota, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, otrzymała wyróżnienie podczas tegorocznych Poznańskich Targów Książki.