Wspólne posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Modlnicy

18 września 2020 r. odbyło się wspólne posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Ośrodku Recepcyjno-Konferencyjnym Rektora UJ w Modlnicy.

Rektor prof. Jacek Popiel i Przewodniczący Rady Uczelni prof. Jacek Purchla powitali zebranych: Członków Rady Uczelni UJ, Członków Kolegium Rektorskiego UJ, Kanclerz UJ i Kwestor UJ. Następnie p. Kanclerz Monika Harpula oprowadziła i zapoznała uczestników spotkania z historią dworu w Modlnicy, który należy do Uniwersytetu Jagiellońskiego od 1959 roku. Posiedzenie było pierwszym jakie odbyło się po trwającej ponad dwa lata renowacji, która całkowicie wyłączyła dwór z użytkowania.